ההרצאה המקוונת של עו"ס תמי רוזן ממרכז יה"ל כפר סבא תתקיים ביום חמישי 10.2 בשעה  18:00 בנושא סוגית בחירת מטפל מתאים למתמודד נפש בסיטואציות שונות שנעות בין אמון מוחלט עד ייאוש מהמערכת  ההרצאה פתוחה לקהל הרחב והינה ללא עלות.

 ההרצאה תעסוק  בסוגיה סביב בחירת המטפל והטיפול המיטיב, לאור התהליך שעוברת משפחתו של המתמודד. בתהליך העובר על המשפחה יש תנודות בין הנטיה לאמונה מוחלטת במטפל ובטיפול שיושיע ויציל את המתמודד, ובין אובדן אמון מוחלט במערכת.

איפה נמצא האיזון? איך יודעים במי להאמין ומי יעזור? על מה לשים את הדגש בבחירת הטיפול? על שאלות אלה ואחרות ננסה לענות במפגש שיתקיים ומיועד לבני משפחות המתמודדים..

ההרצאה תתקיים באמצעות הזום בתאריך 10.2  , יום חמישי בשעה 18:00. ההרצאה הינה ללא תשלום.

קישור לזום:

https://us02web.zoom.us/j/84670869223?pwd=M0VPSHh3aFg1djB4SjZCODdqZkRYQT09

עמותת איכות בשיקום מפעילה 4 מרכזי משפחות יה"ל ברחבי הארץ (ראשל"צ, חדרה, כפר סבא ואשדוד) ולכל מרכז שלוחה בעיר נוספת. המרכזים ממומנים ומפוקחים על ידי משרד הבריאות.

המרכז שם דגש על מקומה המרכזי של המשפחה בתהליך השיקום, בעבודה משותפת ושיתופית הכוללת את המתמודד, המשפחה וגורמי הטיפול והשיקום, ברוח גישת ההחלמה בבריאות הנפש. בבסיס תפיסת מרכזי יה"ל, האמונה ביכולתה של המשפחה לבסס את חייה – לשקם את רצף החיים האישיים והמשפחתיים לצד ההתמודדות עם המחלה, למצוא חוסן, משמעות והגשמה.

תגובות

תגובות