מאז שנסגר הירחון "מגזין ינשוף" שאותו הקמתי וערכתי בער בי הרצון להקים מגזין דיגיטלי ברוחו של המגזין המודפס. בנוסף, תמיד היו החברים ברקע שדרבנו כי גם להם חסרה פלטפורמה מקומית עם כתבים מקומיים שיסקרו את את האירועים בגובה העיניים.

בעידן הנוכחי בו האירועים והחדשות המקומיות זורמות אלינו דרך הרשתות החברתיות ושאר צורות המדיה גם המקומונים הבינו שהפרינט בשלבי גסיסה והתחילו במעבר לפלטפורמת דיגיטל.

בכלל, אמצעי התקשורת המקומיים הפכו ללוח מודעות המעדכן על אירועים קרבים ושום מידע על שהתרחש באירוע, החלטנו במגזין החדש ללכת על קונספט קצת שונה המשלב גם כתבות וידאו לצד המלל והתמונות כדי לסקר אירועים גם גם תוך כדי קיומם ולתת לקוראים ולצופים זווית אחרת של האירוע ואפשרות להצטרף בהמשך לשאר האירועים בהמשך (צפו בכתבה על 360 בשחקים) אין טוב כמאה עיניים וכתבת וידאו כדי להמחיש את האווירה.

עדי זהר

הכתבה על 360 בשחקים היא אקטואלית כי המיזם עדיין בפעילות מלאה ואנו בטוחים שיגיעו עוד תושבים להשתתף בעקבות הסיקור של עדי זוהר, כמו כן גולשים יקבלו טעימה מהכתבה על חגיגות 5 השנים של ה-פאו וואו ויגיעו לחגיגה הקולינרית בזכות הוידאו מהמקום, ועל הדרך גם פרגנו לעסק מקומי.

עוד מיזם חדש שהעלנו לרשת השבוע הוא "כל תושב כתב" (כך הצטרפה עדי זהר למגזין) . בטח יצא לכם לחלום פעם אחת לפחות שאתם עומדים מול מצלמה ומסקרים את הנושא שהכי מעניין אותכם והכתבה עולה לרשת. אתר האינטרנט של ראשון לציון     Rishon4u.co.il נותן לכם את ההזדמנות הראשונה לעלות כתבת וידאו לרשת, אתם תעלו את הנושא שמעניין אותכם לסקר ואנו נגיע עם המצלמה, מיקרופון ותאורה נכונה ונפיק עבורכם את הכתבה הראשונה… נראה פשוט, לא?

פרויקט "כל תושב כתב"

אז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון/וואטסאפ הבא 054-6665993 (אבי קקון) או במייל Rishon.magazine@gmail.com וצוות הצילום בדרך אליכם.

* כמובן יתקבלו גם טורים ובלוגים לכל הכותבים שלא אוהבים להיחשף למצלמות, גם לכם אנו ממתינים במייל מעלה…. עוד פרטים בקשר למיזם בלינק הבא:

במגזין הראשון תוכלו לצפות בכתבות מגוונות מתחומי הבילוי והפנאי בעיר, כמו כן צרפנו עבורכם מדריך אירועים שבועי, טורים אישיים ומדור חדש "החפרפרת" שמפרגן לתושבים ועסקים בעיר, מקווים שתינו כמו שאנו נהנים בהכנת המגזין.

שלכם
אבי קקון – עורך המגזין

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here