שער ברזל כבד, יצוק, נפתח בקול חריקה! מה אומר לנו שער ברזל? עצור? אין כניסה? חסימה? ומה קורה לנו בחיים כאשר אנחנו עוקפים שער כזה? פתיחות! קלילות?! תדר של שמחה! תדר של אהבה! ושאלת השאלות במה אנחנו בוחרים?

הגענו קבוצת אנשים נהדרת, עם איש של נתינה, איש של אהבת הזולת זיו נחמה, לביקור בגן עדן של יופי חיצוני ויופי פנימי והקסם מתרחש! כבר אמרתי לא פעם- יש לנו רגעי קסם בחיים, אנחנו נכנסים בשער לעולם קסום ואפילו לא שמים לב כשזה מתרחש!

ברכה דיין ואוליביה

בואו ניגע בבחירות שלנו בחיים! העולם הזה מבוסס אנרגיות! סביב כל גוף יש שדה אנרגיה שעוטף אותו. זה שדה אנרגיה שמשדר לסביבה את מה שאנחנו חווים ביומיום. אם קמנו במצב רוח ירוד, אם אנחנו בתחושת עצב, כעס, התמרמרות- זה עובר בשידור ישיר לסביבה! וברגע הזה האנרגיה השלילית חוזרת לגוף ששידר אותה! אין ספק הפסד!!! עכשיו תבינו עד כמה האנרגיה של שמחה ואהבה שעוברת בשידור ישיר לסביבה מביאה ערך עצום בכל רגע ורגע win win !!!

אז נסענו לבקר את הנזיר אוליביה באבו גוש וגילינו עולם שלם של נתינת אמת, אהבה ללא תנאי, שמחת אין קץ! על האנרגיות האלה אני מדברת!!! כבר בנערותו הנזיר אוליביה חלם על ארץ ישראל שדיבר עליה מתוך אהבה גדולה. כשהפך לנזיר הגשים את חלומו. שדות האנרגיה של המיקום הזה שהוא בחר- ישראל- שדה האנרגיה שלו שהוא כולו אהבה יצר את החיבור הקוסמי, החיבור שיצר את תדר שאין שני לו!

ההמלצה שלי: גם כאשר אתם מתעוררים בבוקר כעוסים, עצובים ועטופים ברגש שלילי תחייכו לאנשים והם יחזירו לכם חיוך- ברגע הזה התדר משתנה! תזכרו את הקסם של הנזיר אוליביה- קסם פשוט פשוט שמבוסס על נתינה, אהבה ללא תנאים, שמחה מתוך הלב.

תהיו טובים,

ברכה מורה רוחנית לאיכות חיים, מכוונת דרך להתפתחות אישית

תגובות

תגובות