מוצ"ש | 7.9 | 21:00 | פתיחת שערים 19:30
לייב פארק ראשון לציון

בחלקו הראשון של הערב יעלה ליאור סושרד, אמן החושים המוכר והאהוב בישראל ומבכירי אמני החושים בעולם! ייחודו הרב של ליאור בא לידי ביטוי ביכולתו הנדירה לשלב את נושא הטלפתיה וקריאת המחשבות בהומור משובח והמון כריזמה. הקהל לוקח חלק בלתי נפרד בהופעה וחווה הרפתקה אינטראקטיבית בלתי נשכחת.

לאחר מכן יעלו ויופיעו דני סנדרסון וגידי גוב שיארחו את מזי כהן, אפרים שמיר ואלון אולארצ'יק, חברים שדרכם הצטלבה לא פעם במשך השנים. החמישה שביחד ולחוד השאירו את חותמם על תעשיית הבידור הישראלי, נפגשים למופע מוסיקלי מיוחד במינו ויוצרים מארג נפלא של שירים כגון: "נתתי לה חיי", "תשע בכיכר", "רוני", "ערב אבוד", "חללית", "גוליית", "שיר המכולת", "יו יה".

חלקם מההומור עם הקריצה המאפיינים את המיטב שבשירי הלהקות "דודה", "גזוז" ו "כוורת" ועד להיטי הסולו הרבים של כל אחד. איתם על הבמה: ישראל נחום – תופים// עמית הראל – קלידים// רוני עיברין – כלי הקשה// כפיר בן ליש – גיטרה ושירה// גלעד בן ליש – גיטרה ושירה.

כל ההכנסות של ערב זה יוקדשו לגיוס כספים עבור הקמת מחלקה המט-אונקולוגית לילדים בבית החולים "קפלן" ביוזמת עמותת ידידי קפלן!

מחיר כרטיס:
255- 750 ₪
לרכישה באתר או בטלפון *2870

פירוט על עמותת ידידי קפלן:
עמותת הידידים של המרכז הרפואי קפלן ברחובות הוקמה בשנת 1985 על ידי קבוצת תושבים מהעיר רחובות במטרה לסייע למרכז הרפואי קפלן בתחומים שונים ומגוונים כגון: בינוי, רכישת ציוד רפואי מתקדם, תמיכה בצוותים רפואיים בתחומי השתלמויות וקורסים מקצועיים ותמיכה במחקרים רפואיים.

העמותה מונה כיום 26 חברים מתנדבים כאשר בראשה עומדים יו"ר ומנכ"לית העמותה. רוב מתנדבי העמותה הינם ממייסדיה הוותיקים, כאשר עיקר פעילותם ההתנדבותית מתבצעת מחוץ לכותלי בית החולים בקידום ושיווק העמותה והמרכז הרפואי קפלן ובגישור בין הקהילה ובית החולים באמצעות ערבי גאלה ומופעים שעיקר הכנסותיהם קודש לרכישת ציוד רפואי למחלקות השונות.

עמותת הידידים פועלת במספר ערוצים מרכזיים בארץ ובחו"ל, כאשר מטרתה העיקרית היא לגייס משאבים כספיים שנדרשים על מנת לתמוך בקידום הפרויקטים בבית החולים קפלן.

המרכז הרפואי קפלן שנמצא באזור השפלה, מעניק שירותים רפואיים לכ – 1,000,000 איש והוא מסונף לאוניברסיטה העברית ירושלים. כמו כן, בבית החולים קיים בי"ס לסיעוד ובי"ס לרנטגן. בית החולים פועל על פי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים ועבר בהצלחה יתרה את בדיקות האיכות התקופתיות.
שנושאות את תו תקן האקרדיטציה של חברת JCI Joint Commission) International .)

עמותת הידידים ובית החולים קפלן, פועלים יחד, בשיתוף פעולה מלא במטרה לקדם מצוינות רפואית והתפתחות טכנולוגית, פיתוח תחומי מחקר חדשים ושיפור השרות למטופלים.

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here