קניון ראשונים בראשון לציון

החברה תשכיר שטח במרכז עזריאלי ראשונים בראשון לציון לתקופה של 10 שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות * החברה נמצאת בגיוס עובדים מסיבי * "נתיבי איילון" מצטרפת לחברות גדולות שעברו מתל אביב לראשון לציון, ביניהן קבוצת דיסקונט, קבוצת ידיעות אחרונות, חברת המחשוב של קבוצת הבינלאומי ועוד

החברה הממשלתית "נתיבי איילון" עוזבת את תל אביב ועוברת לראשון לציון. מדובר בצעד בונה אמון נוסף במתחמי העסקים בראשון לציון. החברה תשכיר שטח במרכז עזריאלי ראשונים בראשון לציון לתקופה של 10 שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות. מרכז עזריאלי ראשונים נפתח לפני קצת יותר משנה ועד כה עברו למגדל חברות שונות כמו אלקטרה, מטה חברת יינות ביתן, מכון מור וחברת DOGETHER המפעילה חללי עבודה משותפים.

יש לציין כי חברת נתיבי איילון הפכה בשנה האחרונה לחברה ממשלתית ארצית בבעלות מלאה של מדינת ישראל. המעבר נועד לתת מענה לחברה המצויה בצמיחה ונמצאת בגיוס עובדים מסיבי.

בעיריית ראשון לציון מעודדים מהמגמה של חברות גדולות לעבור לראשון לציון מתל אביב וערי הסביבה. כזכור, קבוצת דיסקונט רכשה לפני כשנתיים 21 דונם במתחם האלף על מנת להקים קריה פיננסית שתכלול את בנק דיסקונט, בנק מרכנתיל וחברת Cal. חברה גדולה נוספת שעזבה את תל אביב ועברה לראשון לציון היא קבוצת ידיעות אחרונות שעברה למתחם ראשון איילון. חברת המחשוב של קבוצת הבינלאומי הקימה במתחם שורק מבנה גדול עבור 700 העובדים שלה. אגב, במתחם הממוקם בדרום העיר פועלות כבר מספר חברות ענק כדוגמת איקאה, לובינסקי, קוקה קולה, רנואר, אלבר, בלורן, צ'מפיון מוטורס ועוד.

 

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here