נהגים שימו לב. השבוע החלו הסדרי תנועה חדשים בשדרות רחבעם זאבי וזאת לצורך החלפת קו ביוב ראשי, המוליך את כלל שפכי גוש דן ממטרופולין תל-אביב ועד לשפד"ן. מדובר בעבודה מורכבת ומקיפה שדורשת את חסימת צומת מינסטר בשדרות רחבעם זאבי. העבודה כוללת החלפת צינור ביוב עצום ממדים בקוטר שני מטרים שלאור מצבו הפיזי הרעוע, הוחלט להחליפו בצנרת ביוב חדשה.

חברת איגודן בתיאום עם החברה הכלכלית ועיריית ראשון לציון נערכו בתקופה האחרונה להחלפת הצנרת התת-קרקעית באופן שיצמצם את שיבושי התנועה באזור ויקטין את המטרד לנהגים ולהולכי הרגל תוך פעילות במסגרת הסדרי תנועה מותאמים. כמו כן, הוחלט להקדים את העבודות כך שלא יזלגו לתוך עונת הרחצה שכן שדרות רחבעם זאבי הוא הציר המרכזי המוביל לחוף הים.

העבודה תתבצע בשני שלבים עיקריים, כאשר כל שלב ייארך 30 יום ויופעלו בו צוותי עבודה בשתי משמרות עד לשעות המאוחרות. בשלב הראשון, תוסט תנועת כלי הרכב למסלול הדרומי והנסיעה תהיה בנתיב אחד לכל כיוון. ובשלב השני תוסט תנועת כלי הרכב למסלול הצפוני והנסיעה תהיה בנתיב אחד לכל כיוון. בשני השלבים יישמר נתיב פנוי להולכי הרגל על מנת לצמצם את ההפרעה בשגרת היום. נציין עוד כי במהלך העבודות צפויה תנועה ערה של כלים הנדסיים כבדים.

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here