היום (שישי 6.8.22) התקיימה הערכת מצב בחמ״ל העירוני, יחד עם כל בכירי העירייה, צוותי החירום וכוחות הביטחון, ראש העיר רז קינסטליך יצא בפוסט לתושבי העיר:

"תושבות ותושבים יקרים,לפני זמן קצר סיימנו עוד הערכת מצב בחמ״ל העירוני, יחד עם כל בכירי העירייה, צוותי החירום וכוחות הביטחון – משטרה, פיקוד העורף ומכבי אש.

לפני כשעה נשמעה אזעקה בעיר, למזלנו ללא נפילות בשטח העיר וחשוב לי לעדכן אתכם במספר דברים:
•את אזעקות ״צבע אדום״, לא אמורים לשמוע בכל רחבי העיר – רק באזורי ההתרעה הרלוונטים בעיר. קישור למפת ההתרעות באתר העירייה:
•כל המקלטים הציבוריים ברחבי העיר נפתחו כבר בשעות אחה״צ. אני מבקש מכל דיירי הבניינים וועדי הבניינים, לדאוג לפתיחת המקלטים המשותפים. אם אתם נתקלים בקושי עם פתיחת המקלט – פנו אלינו למוקד העירוני ואנו נסייע.
•על אף שפיקוד העורף טרם העביר לנו הוראת סגירה, הנחתי לסגור את רצועת החוף שלנו. מחר יום שבת, חוף הים שלנו עמוס במבקרים וזה יוצר התקהלות מיותרת ומסוכנת.
•אירוע ״שבתרבות״ שהיה אמור להתקיים מחר בשעה 11 בבוקר בהיכל התרבות – בוטל. כמו כן, הצגת הילדים – ״ספר הג׳ונגל״, שגם הייתה אמורה להתקיים מחר בשעה 11 בהיכל התרבות – גם כן בוטלה.
•כמו כן, כל מוסדות ומתקני העירייה יהיו סגורים מחר, לרבות החי כיף, וכל אולמות הקאנטרי העירוניים (קאנטרי מרכז 360 בנחלת יהודה, קאנטרי 360 מערב והקאנטרי בשיכון המזרח)
•מתחמי בדיקות האנטיגן לבדיקת קורונה – בקאנטרי 360 מערב ובגן נחום, לא יפעלו מחר. מתחם בדיקות ה-pcr במעויין שורק, יפעל כרגיל.
אנחנו ערוכים ומוכנים לכל תרחיש. במבצע ״שומר החומות״, העובדה שהקדמנו את ההנחיות עזרה לנו להציל חיים וכך נעשה גם עכשיו.
אני מבקש מכם, שמרו על עירנות, תשתדלו להיות ליד מרחבים מוגנים ותמנעו מהתקהלויות מיותרות ועזרו לנו לשמור עליכם.
מוקד 106 העירוני עומד לרשותכם 24/7 בכל בקשה לסיוע ובכל שאלה.
אמשיך לעדכן אתכם בכל התפתחות ובתקווה ללילה שקט ושזו תהיה מערכה קצרה שבה כל חיילנו יחזרו בבטחה ובשלום לבתיהם."🙏🏻

תגובות

תגובות