ביום חמישי האחרון (14.1.21) נפתחה ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' ולצהרונים בגני הילדים לשנת הלימודים תשפ"ב. תקופת הרישום תימשך כשלושה שבועות עד ל-3.2.21. במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה באתר האינטרנט העירוני. חשוב להדגיש כי אין חשיבות לסדר ההרשמה, כלומר בקשת הורה שהוזנה בתחילת תקופת הרישום תישקל באופן זהה עם בקשה שהוזנה ביום האחרון לרישום. כמו כן, המוקד הטלפוני יהיה זמין לתושבים בין השעות 8:30 ועד 16:30 בטלפון 03-9547979. על רקע התפשטות נגיף הקורונה, לא תתקיים השנה קבלת קהל בתקופת הרישום. ניתן לפנות למרכז הרישום והשיבוץ במינהל החינוך בכל אחת מדרכי יצירת הקשר המופיעות באתר העירוני.

תושבים חדשים בעיר יוכלו לבצע רישום באמצעות אתר הרישום באינטרנט, אולם יתבקשו כשלב מקדים לבצע עדכון פרטים באמצעות טופס מקוון. הטופס יעלה לאתר האינטרנט העירוני.

השנה, לאור המגבלות, יתקיים כנס וירטואלי להורים, שיכלול היכרות עם גני הילדים, יתקיים ביום שני (25.1) בשעה 20:00, קישור לכנס יתפרסם סמוך למועד הרישום. כמו כן, השנה מתקיימים הימים הפתוחים בבתי הספר היסודיים בזום באתרי האינטרנט הבית ספריים. מידע מפורט על כך באתר העירוני.

רז קינסטליך. צילום תמר מצפי

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: "עברנו שנה לא פשוטה, נדרשנו להתאים את עצמנו למציאות החדשה, ללמידה מרחוק, לקפסולות ולשהייה ארוכה עם מסכות בכיתות. עם פתיחת ההרשמה לגנים ובתי הספר, אני מתמלא באופטימיות ששנת הלימודים הבאה תהיה במסגרות, בלי מסכות בלי חשש ודאגה. אנחנו מבטיחים לעשות הכל כדי ששנת הלימודים תתנהל בסביבה חינוכית מחבקת ועוטפת ותהיה חווייתית, מרחיבת אופקים וכמובן, בריאה ובטוחה".

כל המערכת העירונית התגייסה כדי שתלמידי ראשון לציון יפגעו כמה שפחות ולשם כך כל המערכת העירונית התגייסה כדי שתלמידי העיר להצלחת המשימה.

בכניסה למערכת באתר האינטרנט יש להזין תעודת זהות של ההורה ולאחר מכן יש להקליד את מספר תעודת זהות של התלמיד וגיל הילד. יש לוודא כי כתובת התלמיד תואמת את הכתובת בפועל. בהמשך, ולצורך הגנה על פרטיות המידע, יש להקליד פרטי זיהוי נוספים. לאחר מכן, ברישום לגן לדוגמה, תוצג רשימת הגנים באזור המבוקש. יש לבחור את הגן שהנכם מעוניינים בו בעדיפות ראשונה וגן נוסף בעדיפות שנייה, לאחר מכן יש להזין פרטי תשלום בכרטיס אשראי. בסיום התהליך ישלח מסרון לנייד שלכם ובו מספר הפנייה המאשר את קליטת ההרשמה.
הודעה על השיבוץ לגן הילדים תפורסם במהלך חודש יוני 2021, והודעה על השיבוץ לכיתה א' תפורסם במהלך חודש אפריל 2021. השיבוץ יפורסם באתר האינטרנט העירוני ואיגרת תישלח לביתכם, לפי הכתובת שנמסרה בעת הרישום.

מ"מ וסגנית ראש העירייה, ליאל אבן זהר, המחזיקה בתיק החינוך, הוסיפה: "כולנו חווינו שנה מורכבת, מרובת פתיחות וסגירות מוסדות חינוך. אנחנו יודעים שאולי מקננים בהורים חששות ודאגות לקראת השנה הבאה ורוצים להבטיח כי אנו לא חוסכים מאמץ עבור תלמידי העיר, ונפעל גם בשנה הבאה באחריות, בזהירות ובשיקול דעת, כדי להבטיח את שלומם ובריאותם, בתקווה שבשנה הבאה עלינו לטובה, המגיפה תחלוף והילדים יזכו לשנת לימודים שגרתית ובריאה. אני מאחלת להורים ולילדים שנת לימודים משמעותית, מהנה ופורייה, וכמובן, בריאה".

מידע נוסף על תהליכי הרישום לשנה"ל תשפ"ב ניתן למצוא באתר העירוני בכתובת www.rishonlezion.muni.il

תגובות

תגובות