הבוקר הודיע יו״ר מועדון הכדורסל מכבי ראשל״צ מר יצחק פרי לראש העירייה ולהנהלת המועדון כי החליט לסיים באופן מיידי את תפקידו כיו״ר המועדון.

יצחק פרי: ״מאז חזרתי למועדון לפני עשר שנים השתלב המועדון בצמרת הכדורסל בארץ, השתתף בשבעה פיינל פורים, שלושה משחקי גמר פלייאוף, שלושה משחקי גמר גביע המדינה, זכה בגביע ווינר ובאליפות המדינה.
לא פחות חשובה העוצמה של מחלקת הנוער שמונה כ-1500 בני נוער וחרטה על דיגלה הישגים ספורטיביים, חינוך לערכים ותרבות.
אני אדם שהולך בדרך שהוא מאמין בה וחשוב לי להיות נאמן לעצמי ולאחרים, ואין ביכולתי להוביל את המועדון ללא הלהט והאמונה שלי בדרך.
אני מאמין ביכולתו של המועדון להתמודד עם המשברים והקשיים שהוא ניצב לפניהם. אני בטוח שהנהלת המועדון תמצא את האדם הנכון להחליפני, ולהמשיך ולהוביל אותה להישגים.
אני משאיר אחרי מועדון מסודר, יציב מבחינה כלכלית, עם הנהלה מנוסה שלבטח תעשה את המקסימום להמשיך ולהצליח. אני אמשיך ללוות את הקבוצה בתור אוהד, ומקווה יחד עם כולכם שהקבוצה תתעלה על עצמה ותצליח לשרוד ולהישאר בליגת העל.
רוח המועדון, האוהדים הנפלאים, בני הנוער שעובדים כה קשה על מנת להצליח ילוו אותי עוד שנים רבות״.
תגובת הנהלת המועדון: ״מצרים על החלטתו של יצחק פרי שהוביל את המועדון לשנים נפלאות והצעיד אותו להישגים יוצאי דופן, אנו מתחייבים בפני כל מי שהמועדון יקר לו להמשיך בכל הכח, יום ולילה על מנת לעמוד באתגרים העומדים בפנינו.

הנהלת המועדון יחד עם ראש עיריית ראשל״צ תתכנס בקרוב ותדון במצב״.

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך: ״הופתעתי מאוד מהודעת ההתפטרות של יו״ר קבוצת הכדורסל מכבי ראשון לציון וחברי יצחק פרי.
פרי חתום על הישגים רבים בספורט בראשון לציון ככלל ולהצלחות רבות בכדורסל בפרט והוביל את הקבוצה בעשור זה לניצחונות מפוארים כמו – אליפות המדינה ההיסטורית בעונת 2015/16, העפלות למשחקי גמר, פיתוח שחקנים מקומיים והצלחות רבות במחלקת הנוער.

אין לי ספק שקבוצת הכדורסל ״מכבי ראשון לציון״ תמשיך להיות אחת מקבוצות הכדורסל הטובות והמובילות בכדורסל הישראלי, עם מחלקת נוער מפוארת ומצויינת שמטפחת שחקנים. כראש העירייה, חשוב לי מאד ש-1,500 בני הנוער בעיר המשחקים במחלקות הנוער השונות, יוכלו לשאוף להגיע לקבוצה הבוגרת שתשמש כמקור השראה עבורם בצמרת הכדורסל הישראלי כפי שהיה עד כה.

היום אקיים אצלי ישיבת חירום עם הנהלת המועדון על מנת להחליט על יו״ר חלופי לקבוצה.

יצחק פרי הוא חבר אישי וקרוב שלי ואני מלא הערכה על פועלו המשמעותי וחסר הפשרות בקבוצה ובספורט בעיר לאורך השנים ורוצה להודות על כך״

תגובות

תגובות