ביניין עיריית ראשון לציון

בשורה לבעלי העסקים בעיר. משרד הכלכלה נענה לפניית ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, ויגדיל שעות ייעוץ לעסקים מקומיים. הרקע לכך הוא כמובן משבר הקורונה שהוביל לשינויים בפעילות המשק והצורך של בעלי העסקים להתאים את עצמם לשינויים על מנת לשרוד.

רז קינסטליך. צילום תמר מצפי

"בעלי עסקים נאלצים להתמודד עם פגיעה עצומה בהכנסותיהם" כתב ראש העירייה, רז קינסטליך, בפנייתו "הכלכלה המקומית אחראית על אופי מרקם החיים. שגשוגה מייצר מקומות תעסוקה, בילוי ופנאי".

בעירייה מסבירים כי משבר הקורונה הביא עמו שינויים רבים במשק ורלוונטיים לבעלי העסקים בהתמודדות שלהם ביציאה מהמשבר ובשגרה החדשה. כך למשל העלייה במכירה ברשת האינטרנט, פיתוח שירותים חדשים, שינוי שיטות מכירה וייעול התנהלות פיננסית.

מנהל הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה, רן קויתי, עדכן כי בתקופה האחרונה ישנם כ-280 עסקים בראשון לציון שהשתתפו בתוכניות שונות של המשרד. מעל 80 בעלי עסקים נרשמו והשתתפו בהדרכות וכ-70 עסקים קיבלו שירותי ייעוץ מסובסדים בתחומים שונים. "הסוכנות תשמח להרחיב את פעילותה בעיר ובכלל זה לתת שעות יעוץ מסובסדות לעסקים, הדרכות מקוונות מוזלות, ליווי למקורות מימון ולתוכניות המענקים וכל זאת בשיתוף העירייה". ראש העירייה הודה על הנכונות וההיענות לפנייתו ויחל לימים טובים שיובילו את העסקים המקומיים לצמיחה.

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here