מיקי אלון

ראשון לציון היא העיר הגדולה בישראל המובילה בגיוס לצה"ל הן בקרב הגברים והן בנשים. מאחורי נתון זה עומדות פעילויות רבות שנעשות טרום הגיוס ובמהלך השירות. אלא שעד כה, כל הגורמים שלהם יש מעורבות בתחום, פעלו בנפרד. עתה הוחלט באגודה למען החייל לרכז את כל הפעילויות תחת קורת גג אחת- הועד למען החייל בראשון לציון.

לתפקיד יו"ר העמותה החדשה מונה איש הציבור, מיקי אלון, לאחר שגבר על המתמודדים האחרים. ראש העירייה, רז קינסטליך, נתן את ברכתו למהלך ואמר: "אנחנו גאים בחיילים שלנו ואנחנו כאן כדי לתמוך בהם בכל דרך שניתן" אמר קינסטליך והוסיף "יש בעיר השקעה רבה ופעילויות נפלאות עבור חיילי העיר. אני משוכנע שריכוז כל הפעילויות יחד יניב עשייה רבה יותר ויתרום להטמעת ערכי הציונות ואהבת המדינה לצד העלאת המוטיבציה לשירות משמעותי בצה"ל".

מי שיעמוד בראש הועד הוא מיקי אלון, איש ציבור מוכר בעיר ששימש בשורה של תפקידים בהנהגת ההורים ואב לשני חיילים בצה"ל. למעשה, כבר לפני מספר שנים, לאחר שבנו הגדול, אורי אלון, התגייס, החליט מיקי, יחד עם המתנדבים משה וטנברג וליאונה שרעבי, להקים סניף של הועד למען החייל שנקרא היום "יחד למען החייל'.

התפקיד הוא בהתנדבות מלאה וכבר עתה החל אלון בגיוס מתנדבים נוספים לקחת חלק בפעילות הועד. כל הגורמים העירוניים הונחו לשתף פעולה עם הועד "החיילים הם אחינו, בנינו, הורינו" אומר אלון ומוסיף: "יש לנו אחריות וחובה חברתית להיות שם עבורם. התחלנו בגיוס מתנדבים ואני משוכנע שהועד יתרום רבות לקידום רווחתם של חיילי העיר". עם כניסתו לתפקיד, יפרוש אלון, לאחר 18 שנים, מהנהגת ההורים העירונית והארצית.

מי שמעוניין להתנדב יכול לשלוח בקשה לדוא"ל rishon106@gmail.com

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here