מתחם  משרדים ראשון וחדשני בהיקפו weTUBE  יוקם באזור התעשייה בראשון לציון,  בניהולה של חברת  לגובה נכסים, הנמצאת בבעלות איש העסקים לני סקסטין, מייסד חברת כרמית ובתו מיכל קלימברג.

מדובר במגדל משרדים יוקרתי בן 8 קומות שיוקם בהשקעה של 220 מיליון ש"ח, וכולל חלוקה ייחודית של 3700 מ"ר בכל קומה. למגדל חניון בן 6 קומות המכיל 700 מקומות חניה. כמו כן הפרויקט כולל קומת מסחר המשתרעת על שטח של כ 2,200 מ"ר ומיועדת לעסקים תומכים למשרדים, כמו: בנקים, דואר, מסעדות, בתי קפה, ציוד משרדי ועוד.  הפרויקט עוצב ע"י משרד האדריכלים יסקי-מור-סיוון, וכולל לובי עסקים מפואר ומפרט יוקרתי.

החברה החלה בימים אלה בשיווק מקדמי של השטחים ברמת מעטפת: עלות שכר דירה למשרדים 60 ₪ למ"ר ולמסחר 150 ₪ למ"ר.  הפרויקט נמצא כעת בתחילת עבודות דיפון וחפירה. בנייתו של הקומפלקס צפויה להסתיים בסוף 2021. הייחודיות בפרויקט  הינו גודל הקומה  המאפשר לחברות גדולות גמישות בחלוקת החללים.

לדברי מנכל"ית החברה, מיכל קלימברג: " בנוסף להיותו של הפרוייקט ייחודי במבנה שלו, הוא ממוקם על "האב" תחבורתי המורכב ממערך תחבורה ציבורית נדיר וייחודי בכל הארץ שמשלב גם את רכבת ישראל, גם שלושה קווים של נת"ע וגם חניון "חנה וסע".

מגדל המשרדים ממוקם באזור  אסטרטגי:  על תחנת הרכבת במערב ראשון לציון, על מחלף משה דיין של כביש איילון, אשר אליו מתנקזים כביש 431, כביש 4 ומהם גם כביש 6 ו – 1. כמו כן התחבורה הציבורית  מתנקזת למקום, החל מרכבת ישראל ועד  3 קווים של נת"ע ותחנת חנה וסע. מיקום הפרויקט מאפשר חשיפה בולטת לכיוון נתיבי איילון.

בצמוד לפרויקט מתכננת החברה להקים  מתחם ייחודי וחדשני בתחום היצרנות הקולינרית עבור יצרני מזון קטנים בוטיקים, המייצרים מוצרי בוטיק, ומוכרים אותם בחנויות מפעל. המתחם הוא קונספט חדשני בעולם המביא לחווית משתמש ייחודית. מתחם זה מוקם בשטח המפעל ההיסטורי של ממתקי כרמית. שטח הקומפלקס כולו 16.5 דונם.

חברת  לגובה נכסים נמצאת בבעלות איש העסקים לני סקסטין, ממייסדי חברת כרמית הנסחרת בבורסה,  ובתו מיכל קלימברג. חברת לגובה נכסים מנהלת פרויקט הקמה ראשון מסוגו בחברה.

עורכת: חנה דרורי קשי

 

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here