יותם קשפיצקי, סטודנט למשפטים מהמכללה למנהל בראשון לציון שנסע כחלק ממשלחת לסמסטר קיץ אחד בבית ספר בוורשה, הותקף לפנות בוקר יחד עם חבריו כשיצא ממועדון לילה בוורשה על ידי תיירים זרים במועדון לילה. אחיו טוען כי מדובר בתקיפה על רקע לאומני, שנעשתה לכאורה על ידי חבורה של ערבים רק מפני שהוא וחבריו יהודים.

‏תלונה הוגשה למשטרת ורשה ועדות נגבתה מהסטודנט, יותם קשפיצקי. מהמכללה למינהל, בה לומדים הסטודנטים הישראלים שהגיעו לסיור באוניברסיטה בוורשה, נמסר כי קשפיצקי מקבל במקום טיפול רפואי וכי שני סטודנטים אחרים נפגעו אף הם באירוע. כך דיווחה ורד פלמן כתבת כאן 11.

על-פי הפוסט שכתב אחיו ברק קשפיצקי בפייסבוק, הוא הותקף בוורשה על רק לאומני.

בפוסט נכתב. "יותם הוא סטודנט למשפטים שנסע כחלק ממשלחת של סטודנטים, לסמסטר קיץ בבית הספר למשפטים בוורשה. היות והוא חבר במשלחת, אשר הותקפה באירוע על רקע לאומני, הרשו לי לקרוא לזה פיגוע. פיגוע שבאופן פלא החליטו להשתיק במקום לדאוג ולאבטח את אזרחי ישראל, ולמצוא את החבורה שגרמה לו לאבד הכרה, וכנראה גם אמונה".

"יותם, הותקף לפנות בוקר על ידי חבורת ערבים. לא כי הוא התגרה בהם. לא כי הוא פנה אליהם. לא כי הם הגיעו לעימות. הערבים החלו להכות אותו ואת חבריו רק מפני שהם יהודים".

"בשעה 4:00 יצאו חברי המשלחת מהמועדון ״the view״, רובם כבר עלו על מוניות לכיוון המלון, ואז חבורה דוברת ערבית התקרבה אליהם ושאלה אותם אם הם מישראל. כשענו בחיוב, הותקפו ללא רחמים, בליווי צעקות, (קללות) יותם, עצר את המונית שלו ויצא ממנה לכיוון חבריו במטרה להפריד ולהרגיע את הרוחות. בחור ערבי, שככל הנראה החזיק בידו אגרופן, נתן לו אגרוף ויותם איבד את ההכרה. לאחר מכן, ממונית אחרת, יצא חבר נוסף שניסה לעזור והוא הושלך לעבר השני על מכונית דוממת. למשמע צווחות הבנות, החבורה הערבית הסתלקה מהמקום".

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here