מורים בבתי הספר בראשון לציון הוכיחו השבוע שהם יסייעו לתלמידיהם גם במציאות מורכבת זו. בית הספר בן גוריון נסגר בתחילת השבוע לאחר שמורה התגלתה כחיובית לנגיף. צוות ההוראה מיד עבר ללמידה מרחוק ואחת המורות שהתנדבה להעביר שיעורים היא אותו מורה שאובחנה חיובית. מנהלת בית הספר, מירב שגב, אמרה: "כל הכבוד לצוות המסור שלא עוזב את הילדים ונותן מענה איכותי למשפחות". בין היתר הילדים לומדים אנגלית דרך פעילות גופנית, גיאומטריה, תנועה, אומנות, חשבון ועוד. אנחנו מקבלים משובים מצוינים מההורים שתומכים ושמחים על מתן המענה המקצועי והאיכותי בבקרים".

שגב מציינת כי נוכחות התלמידים כמעט מלאה ואפילו ילדים שאינם רשומים, מצטרפים ונהנים. צוות ההוראה הכין מארזים של חומרי יצירה, דפי צביעה ומשחקים לפעילות המתוכננת בשבוע הבא בה יצאו התלמידים לטייל סביב העולם וילמדו על תרבויות שונות.

אתמול התקיימה בחינת בגרות באנגלית לתלמידי כיתות יא' ו-יב'. במקיף ט', נאות אשלים, התקשו למצוא משגיחים לקיום המבחנים. ברוב המקרים מדובר באנשים מבוגרים שבצל הקורונה, חוששים לצאת ולהגיע לבתי הספר. לצורך כך נרתמו מורים שהגיעו להשגיח על חשבון החופשה השנתית שלהם. כמו כן גויסו מזכירות וסייעות על מנת לאפשר את קיום המבחן. מצוין. הבחינה עברה ללא תקלות והתלמידים נבחנו לפי כל הכללים הנדרשים.

תגובות

תגובות