באי היכל התרבות, הידיעה הזו עבורכם. החברה לביטחון תחל בקרוב בעבודות שדרוג ושיפוץ החניון בהשקעה של כמיליון וחצי ₪. המטרה לשפר משמעותית את תנאי החניון, התשתיות, הניקיון ולא פחות מכך- פישוט תהליך התשלום וצמצום זמן היציאה. בין היתר יותקנו מערכות בקרה אלקטרוניות לניהול שערי הכניסה והיציאה, יוצבו ארבע מכונות תשלום בכל קומות החניון ויתווספו שתי עמדות יציאה במקום אחת הקיימת היום. כמו כן, החברה לבטחון תהיה אמונה על תחום הניקיון, התחזוקה, הנגישות וכן שדרוג כל התשתיות בחניון. בחניון היכל התרבות יוסדרו כ-350 מקומות חנייה בשני מפלסים. בסיום העבודות, החניון יהיה פתוח לציבור ויאויש על ידי בודק בטחוני.

מנכ"ל החברה לבטחון, מוטי נחמני, מסביר: "חניון היכל התרבות הוא מהחניונים הגדולים במרכז העיר. שדרוגו והכנסת אמצעים דיגיטליים ישפרו את חווית המשתמשים בעיסוקם בעיר ובבילוי בהיכל התרבות".

עיריית ראשון לציון תשקיע כמיליון וחצי ₪ בשיפור חווית באי היכל התרבות, החברה לביטחון תתקין מערכות בקרה אלקטרוניות ושתי עמדות יציאה יתווספו, המטרה- פישוט התהליך וצמצום זמן היציאה

היכל התרבות ראשון לציון, המנוהל על ידי החברה העירונית, מציין 20 שנה לפועלו ומתהדר בשורת הישגים. ההיכל מתפקד כיום כחוד החנית בתחום התרבות והפך את העיר לבירת התרבות החדשה של ישראל. רק בשנה האחרונה פקדו את ההיכל כרבע מיליון איש וכיום רשומים כ-13,000 מנויים הנהנים ממבחר מ-15 סדרות תאטרון , 75 הצגות ממגוון תיאטראות ישראל, 250 הופעות מוסיקה וסטנדאפ, קונצרטים של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון ועוד.

צילום: אבי קקון

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here