תיאטרון הקומדיה גאה להציג: קומדיה מקורית פרי עטו של חגי טיומקין – מחבר רבי המכר "תיק "IVF "תיק ספקולטיבי", "תיק כחול לבן": ניקוי ראש לשב"כ.

מחזה קומי ומצחיק עד דמעות, העוסק במאבק על עמדות כוח, מבצעי ריגול ומרדפים מותחים המתרחשים מאחורי הקלעים של השב"כ – אחד מארגוני הביון הסודיים והמוערכים בעולם. ועוסק גם באהבה.

בכיכובם של:
זוהר שטראוס ("לבנון", "מישהו לרוץ איתו") אמיר שורוש ("קופה ראשית") יניב סוויסה ("קופה ראשית", "אתי אלון") דקלה הדר ("צומת מילר") נתי קלוגר ("החממה") יובל ברגר, גל בן עמרה,  יאיר בלוך.

דליה היא אשתו של אברם – סגן ראש השב"כ. אברם מתמודד מול ראובן – ראש אגף החקירות על תפקיד ראש השב"כ הבא. דליה מאוד רוצה שבעלה יזכה במינוי, אבל יש בעיה קלה: דליה מאוהבת עד לקצות שערותיה בסייד שלה ומנהלת איתו רומן סוער וסודי. הבעיה מחמירה משהו, מאחר שהשיפוצניק, מחמוד, הינו ערבי, רחמנא ליצלן. אם ראובן ידע על כל זה – הלך המנוי והלך הרומן. האם דליה תצליח לשמור על אהבתה ו/או להפוך לאשת ראש השב"כ, או שהכל יקרוס ויחמוק בין אצבעותיה?

ניקוי ראש לשב"כ הינו מחזה מקורי שנכתב ע"י חגי טיומקין בשיתוף רולנדה שגרן. טיומקין, שבדרך כלל מוכר לציבור כמחבר מותחני ריגול רציניים שכולם היו לרבי מכר, מחליט הפעם להתפרע ולוקח את הקהל לנסיעה קורעת מצחוק ברכבת הרים. נסיעה שבה פרות לגמרי לא קדושות כמו בטחוניזם, שובניזם וגזענות מועלות על המזבח ללא כל חשבון.

מאת: חגי טיומקין
במאי: שוקי וגנר
מוזיקה: שמוליק נויפלד
עיצוב תפאורה: מאיה פלג
עיצוב תלבושות: דפנה פרץ
עיצוב תאורה: קרן גרנק
תנועה: תום אפלבוים

מפיקה: מרים עציוני

"ניקוי ראש לשב"כ" החל מ- 22.5.21 על במות היכלי תרבות בכל רחבי הארץ!

**המחזה פותח במסגרת בית הספר למחזאים של תיאטרון בית לסין וסדנאות הבמה.
**נכתב בשיתוף רולנדה שגרן

תגובות

תגובות