פיצוחי חזי חממה - צילום: אבי קקון
פיצוחי חזי חממה - צילום: אבי קקון

ט"ו בשבט יחול השנה ביום ראשון ה- 20 בינואר ( י"ד בשבט ),  זוהי שעתם היפה של הפירות היבשים,  בסניפי "חזי חממה" כבר החלו בהכנות לחג במבצעים על הפירות היבשים בדגש על הפירות הטבעיים והאורגניים, אם כבר חג בריא אז קונים את הכי בריא ובמבצע.

מבצעי החג יתקיימו בכל ששת הסניפים של "חממה פיצוחים" ( ראשל"צ, פ"ת, נתיבות, ביל"ו, אשדוד גן העיר ובסטאר סנטר. ) הפירות המיובשים 100% טבעי, שבמבצע לא כוללים תוספות סוכר, חומרים משמרים וצבעי מאכל ( צימוק פרסי, משמש, מנגו, אננס, קוקוס וצימוק אוזבקי ועוד… ). ולאלה  שמעדיפים את הטעמים המודגשים והחזקים יותר ימצאו את המבצעים בפירות היבשים האורגניים ( תאנה, בננה, אגסים ועוד… )

פיצוחי חזי חממה – צילום: אבי קקון

חזי חממה, מנכ"ל ובעלים: "החג הזה אנו יוצאים במבצעים על מוצרי הדגל שבסניפים, הפירות הטבעיים והאורגנים. למי שחשוב לקנות פירות יבשים טבעיים שהופקו מן הטבע ולא עברו עיבוד. ולמי שרוצה לרכוש פירות יבשים ללא תוספים כמו חומרי הזגה או שימור, כדאי לקנות מוצרים אורגניים.

לדוגמה משמשים וצימוקים עדיף לקנות אורגנים וללא צבעי מאכל. המשמש המיובש נמכר אצלנו בצבע חום דהוי ולא כתום עז. הצבע הכתום מגיע מצבעי מאכל כימיים הנקראים חומרי ההזגה ובגללם הם נראים יפים. שימוש בחומרים אלו אינו מומלצים.

אני מזמין את הקהל הרחב להגיע לסניפים ולהינות ממבצעי החג, מטריות המוצרים ואיכותם, ניחוחות וטעמים ובעיקר מחוויית הקנייה בחנויות הבוטיק הגדולות ומרשימות שלנו המלאים בכל טוב טעמים מכל העולם שכולם נבחרו בקפידה."

פיצוחי חזי חממה – צילום: אבי קקון

נשמח שתבקרו באחת מחנויות הרשת שלנו:

סניף הבית – האצ"ל 6, ראשון לציון מערב חנות המפעל – "חממה ראשון לציון"
סניף אשדוד- גן העיר
סניף רחובות – צומת בילו, ליד נאפיס
סניף נתיבות – מתחם גלובוס סנטר
סניף פתח תקווה – הסיבים 49
וסניף חדש באשדוד- מתחם סטאר סנטר ז'בוטינסקי 45 אשדוד

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here