בליינים שימו לב. בעוד מספר שבועות צפוי להיפתח אחד ממתחמי הבילויים הגדולים בישראל במתחם האלף בראשון לציון. המקום שייקראDesert  נבנה במתחם האלף במערב העיר וישתרע על שטח של 2500 מ"ר. המקום רחב הידיים יכול לאכלס כאלפיים מבלים.

עיריית ראשון לציון ביקשה לנצל את השטח העצום במתחם האלף עד אשר תחל בו הבנייה ופרסמה מכרז להקמת מתחם בילוי במקום. במסגרת זו, היזם שזכה בהקמת המתחם יעניק 50% הנחה לתושבי העיר בכניסה בכפוף להצגת תעודת זהות. גולת הכותרת של המועדון תהיה בימת דיג'יי עצומה עם מסך לד ותאורה מתחלפת. זו תהיה בימת הדי ג'יי הגדולה בישראל בגובה של 13 מטרים ואורכה 15 מטרים. אל מול הבימה יהיו שלושה ברים ענקיים ובסך הכל שישה ברים בכל המתחם, לאחריהם מתחם VIP נפרד ולאורכו פינות ישיבה.

עוד במתחם שתי בריכות של כ-22 מ"ר ובריכה נוספת של כ-60 מ"ר. במקום תוצב גם משאית אוכל גדולה, הטרנד החדש של האוכל המהיר. יש לציין כי בימים אלה מגויסים עובדים כאשר ניתנת העדפה לתושבי העיר. כ-50 מהעובדים שגויסו עד כה, הם תושבי העיר.

המתחם יפתח רק בחודשי הקיץ ויתקיימו בו הופעות מוסיקה, אירועים, מסיבות בריכה וליין מסיבות עם מיטב הדי ג'יי בארץ ובחו"ל. היזם איציק רוסו, איש חיי הלילה ותושב העיר, צפוי להשקיע כ-12 מיליון שקלים במקום, מתוכם כשלושה מיליון ₪ רק על בימת הדי-ג'יי. רוסו מספר כי טרם נראה בארץ מתחם כזה "מקומות כאלו קיימים אולי באירופה, המטרה שלי להביא לראשון לציון את חיי הלילה של תל אביב". כאמור במתחם יהיו כ-130 מקומות חנייה וכן טוקטוק שיעשה שאטלים מחניון היס פלאנט.

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here