מהפכת התחבורה הציבורית הגיעה לראשון לציון. עם היציאה לדרך של תוכנית "מהיר לעיר", במסגרתה יחולו שיפורים משמעותיים בקווי האוטובוסים של התחבורה הציבורית בראשון לציון, עלה ראש העירייה, רז קינסטליך, לקווים החדשים כדי לשמוע מהתושבים את דעתם על השינויים. יחד איתו עלתה סגנית ראש העירייה ומ"מ- ליאל אבן זוהר, המשנה לראש העירייה ומחזיקת תיק קהילה- אפרת אברמוביץ' ומחזיק תיק תחבורה, המשנה לראש העירייה- איציק אבשלומוב. במקביל פרוסים דייליים בתחנות האוטובוס ברחבי העיר במהלך השבוע על מנת להנגיש לציבור את השינויים. כמו כן, נפתח היום חדר מצב בבניין העירייה ובו נציגים מכל הגורמים הרלוונטיים, בהם נציגים מאגד, נתיבי איילון, העירייה ועוד.

השיפורים והשינויים בקווים אלה מלווים במערך הסברה מקיף לקראת השינוי ובמהלכו, שיכלול דיוור ישיר אל בתי התושבים, פרסום נרחב באינטרנט ועדכונים באפליקציות הייעודיות ובמוקד כל-קו 8787*.

ראש העירייה, רז קינסטליך, עלה הבוקר על הקווים החדשים כדי לשמוע מהתושבים את דעתם על השינויים, חדר מצב נפתח בבניין העירייה למתן מענה מיידי ובקרוב יתקיים שיתוף ציבור בכדי לבחון את יעילות הקווים החדשים

אם תושב נתקל בקושי לאיתור קו המתאים לנסיעתו, ניתן למלא את הפרטים בדף משוב שהקימה העירייה לצורך העניין בכתובת מייל http://bit.ly/KavimRishon.

שדרוג התחבורה הציבורית בראשון לציון כולל תוספת של קווים חדשים לצד ביטול קווים בעלי ביקוש נמוך, תגבור תדירות של קווים ישירים ובעלי ביקוש גבוה, שדרוג מסלולים של קווים קיימים ומאספים למסלולים ישירים ומהירים, והרחבת שעות הפעילות של האוטובוסים העירוניים, עד לחצות. כמו כן, יחלו לפעול קווים "חוצי עיר" שיעברו דרך הצירים המרכזיים ויחצו את העיר ממזרח למערב, דרך מרכז העיר.

 

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך: "הבוקר עליתי על האוטובוס על מנת לבחון מקרוב את השינויים בתחבורה הציבורית בראשון. חשוב לי לציין שאנחנו נלווה את השינוי מקרוב ונקיים שיתוף ציבור על מנת לבחון את יעילות השינויים והקווים החדשים. אני פועל עם גורמי המקצוע, משרד התחבורה ונתיבי איילון כדי להפוך את ראשון לציון לאחת הערים המובילות בישראל בתחבורה ציבורית. מגיע לתושבי העיר ליהנות מתחבורה יעילה, מהירה וזמינה שתשפר משמעותית את איכות החיים.

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here