המחלקה לעבודה סוציאלית בקהילה, במינהל לשילוב חברתי, נבחרה כמחלקה מצטיינת בסיכום שנת הפעילות של עיריית ראשון לציון. מדי שנה מקיימת העירייה טקס שבו מוצגים העובדים המצטיינים של השנה החולפת. השנה, לאור מגבלות נגיף הקורונה, התקיים טקס אינטימי ומצומצם והתקיים בבניין העירייה. ראש העירייה, רז קינסטליך, מנכ"ל העירייה דודי גיל, ראש האמרכלות- נתי לרנר ויו"ר ועד העובדים- רוני כהן, העניקו לעובדים תעודות הוקרה.

הטקס נפתח בהקרנת קליפ בהשראת "הישרדות" שהפיקה דוברות עיריית ראשון לציון יחד עם העובדים המצטיינים. העובדים נקראו להיכנס למליאה, אחד אחר השני, לקבל ברכה אישית ותעודת הוקרה על פועלם בשנה הנוכחית. כאמור, המחלקה לעבודה סוציאלית בקהילה בלטה על פעילותה כל השנה ובמיוחד על רקע משבר הקורונה. עובדיה פעלו מסביב לשעון ונתנו מענה לעשרות אלפי תושבים מאז פרוץ המשבר.

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: "השנה החולפת הייתה שנה מאתגרת וייחודית, יחד עם זאת, בזכותכם היא הייתה גם שנה של צמיחה והתפתחות, והיו בה לא מעט רגעים מרגשים:  ההישגים המשמעותיים בתחום החינוך, רוח ההתנדבות המרגשת, הסולידריות והרעות של תושבי העיר אחד למען השני הפכו את השנה הנוכחית לשנה בלתי נשכחת. מקבלי "תעודת העובד המצטיין" יחד עם המחלקה לעבודה סוציאלית בקהילה הוכיחו יכולות עשייה, מקצועיות, נתינה עבור התושבים".

העובדים שזכו בפרס העובדים המצטיינים: גלית קונדר ממנהל כספים, יפה מנור ממשאבי אנוש, גלית אופיר מהמוקד העירוני, לולוב בניימינוביץ מאגף תכנון ובנייה, דבורה אלמלם פרץ ממנהל קהילה, קונסטנטין איבייס ממינהל שפ"ע, סופי שרנקל ממנהל תכנון ובנייה, ניצה וייגמן, יפה עובדיה, יוחנן סיני, אווה תורגמן וענת שרפי לוי ממנהל חינוך, עופר כהן ורויטל שצמן ממנהל איכות הסביבה, אביאל לוי ושרית שור הרמן ממנהל לשילוב חברתי וליאור שלו מהמוקד העירוני.

נוסף על טקס זה, עיריית ראשון לציון החליטה להעניק אות הערכה והוקרה לאגף חופים ואגמים. עובדי האגף התמודדו עם עונה הפכפכה מסגר לעומס, ים סוער והגבלות משרד הבריאות.

במינהל איכות הסביבה החליטו להנהיג מסורת חדשה של ולהעניק תעודות הצטיינות למנהלי אזורי תברואה. השנה נבחרו מנהל איור רמב"ם- אברהם חרמון, מנהל אזור קרית ראשון- אמנון חסון וכן אחראי מכונת קרצוף עירונית- רהב דורני. הבחירה במצטיינים נעשתה על בסיס קריטריונים מדידים של טיפול בפניות תושב, הופעה, הגשת דוחות טיפול, הערכת מנהלים ועוד. מינהל איכות הסביבה חרט על דגלו את מטרת העל של השירות לתושב.

תגובות

תגובות