ההרצאה המקוונת של  עו"ס תמי רוזן, מנהלת מרכז יה"ל כפר סבא, תתקיים ביום חמישי 24.3 בשעה  17:00. ההרצאה תעסוק בסוגיות זיהוי הסימנים המעידים על סיכון אובדני ומתן כלים למניעת אובדנות לבני המשפחה של מתמודד נפש. ההרצאה פתוחה לקהל הרחב והינה ללא עלות.

ההרצאה מיועדת לבני משפחות של המתמודדים ותעסוק בזיהוי סימנים המעידים על סיכון אובדני וכלים למניעת אובדנות. נפגעי הנפש נכללים בין קבוצות הסיכון לאובדנות בתוך האוכלוסיה.

מחקרים מעידים על כך שקיימת "תקשורת אובדנית" לפני ביצוע הנסיון האובדני, האם ניתן לזהות את הסימנים לסיכון אובדני? האם אפשרי למנוע נסיון אובדני? איך שואלים את השאלות וכיצד משכנעים לקבל עזרה?

על שאלות אלה ואחרות נדון בהרצאה.

בהרצאה ננסה להקנות מס' כלים שיעזרו בזיהוי הסימנים ובבירור והפניה לקבלת עזרה. ההרצאה תתקיים באמצעות הזום בתאריך 24.3  , יום חמישי בשעה 17:00.

ההרצאה הינה ללא תשלום.

 קישור לזום:  

https://us02web.zoom.us/j/81153106230?pwd=Q0xYOWF5TzY4cFVuYStSbnZwMFg3dz0

עמותת איכות בשיקום מפעילה 4 מרכזי משפחות יה"ל ברחבי הארץ (ראשל"צ, חדרה, כפר סבא ואשדוד) ולכל מרכז שלוחה בעיר נוספת. המרכזים ממומנים ומפוקחים על ידי משרד הבריאות.

המרכז שם דגש על מקומה המרכזי של המשפחה בתהליך השיקום, בעבודה משותפת ושיתופית הכוללת את המתמודד, המשפחה וגורמי הטיפול והשיקום, ברוח גישת ההחלמה בבריאות הנפש. בבסיס תפיסת מרכזי יה"ל, האמונה ביכולתה של המשפחה לבסס את חייה – לשקם את רצף החיים האישיים והמשפחתיים לצד ההתמודדות עם המחלה, למצוא חוסן, משמעות והגשמה.

תגובות

תגובות