מתנדבי יחד למען החייל סניף ראשון לציון בראשותו של מיקי אלון יתמכו אישית בלוחמים וחיילים בודדים אשר מתגוררים בעשרות דירות שכורות ברחבי העיר, הפרוייקט ששמו הוא "בית חם" לחיילים בודדים קיים ברחבי הארץ ומטופל על ידי רכזים של יחד למען החייל שמתחזקים את הבתים ,מתנדבי סניף ראשון ינסו לעזור בפעם הראשונה גם מעבר לאחזקת הדירה.

אתמול בשעה טובה נחנכה דירה נוספת משופצת ומרוהטת למשעי ובה כבר מתגוררים 3 לוחמים שלא הסתירו את התרגשותם הרבה כשנציגי יחד למען החייל כולל המנכ"ל ירון בארי, מפקדיהם הישירים ונציגי יחד למען החייל ראשל"צ הגיעו לחגוג עמם ולברך על כניסתם לבית ולכבוד השנה החדשה.

היו"ר מיקי אלון: " הפרוייקט הוא מחמם לב,מדהים ומרגש הדירות משופצות ומרוהטות ברמה גבוהה כל לוחם מקבל חדר פרטי משלו עם מיטה ארון מיזוג וכו' כל השאר משותף ,הכל על ידי תרומות שמגיעות לקרן ליב"י הארצית שהיום היא למעשה שייכת לעמותת יחד למען החייל. יחד עם סגניתי ליאונה שרעבי מינינו את חברתנו לסניף נורית לוי להיות מנהלת הפרוייקט בראשל"צ והיא תלווה בעזרת המתנדבים שלנו את החיילים בכל הדירות בראשל"צ, אנו ננסה בפעם הראשונה בארץ לתת מענה במידה ויהיה צורך לחיילים ,לבקר אותם מעת לעת , לדאוג להם לכרטיסים למופעים ואירועים ברחבי העיר, לפנק אותם בדברים טעימים ועוד….. המטרה להעניק להם במידת האפשר "בית חם".  אני רוצה בהזדמנות זו להודות לראש העיר רז קינסטליך שמחפש לנו מקום לסניף הראשוני ועל ההבנה ושיתוף הפעולה המלא ביננו לבין הגורמים העירוניים……"

תגובות

תגובות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here