בטקס האחים והאחיות שחוללו שינוי זכתה אנה קריץ באות הוקרה ממנכ"לית מאוחדת, סיגל רגב-רוזנברג. האירוע התקיים בלשכת המנכ"לית במעמד דודי מוסינזון – סמנכ"ל הרפואה, מלי קושא – אחות ראשית ומנהלת אגף הסיעוד, דני מושיוב – מנהל מחוז דרום במאוחדת ורויטל תורג'מן – מנהלת הסיעוד המחוזית.

אנה קריץ מנהלת הסיעוד במרפאת 'מאוחדת קדמת ראשון' בראשון לציון, קיבלה את אות ההוקרה משום שחוללה שינוי בעבודת הצוות במרפאה. בנימוקים לבחירתה צוין: "אנה נכנסה לניהול המרפאה הגדולה במרחב בתחילת הקורונה, התמודדה עם תחלואות של צוותים, בנתה מרכז חיסונים במרכז העיר וביצעה התאמות וסידורי עבודה לכלל האשכול של ראשל"צ. במקביל ניהלה את המרפאה, תוך התייחסות לפן המקצועי והאיכותי של עבודת האחות, שמרה על גיבוש הצוות ויכולותיו. ניהלה חובשים ואנשי מקצועות הבריאות שגויסו לטובת אתגר הלחימה במחלת הקורונה. מלבד כל אלו, היא ניהלה מרפאה גדולה, חוותה משברים ועזיבה של אנשי צוות, ובשקט האופייני לה עשתה לא רק את המוטל עליה, אלא הרבה מעבר לכך".

לדברי מנהלת הסיעוד המחוזית רויטל תורג'מן "אנה נכנסה לניהול מרפאת מגה, מרכז רפואי הכולל בתוכו את כל האפשרויות הקשורות ברפואה ראשונית, אשפוז יום ומכונים שונים, עם פרוץ המגיפה, התמודדה עם תחלואות של צוותים, בנתה מרכז חיסונים במרכז העיר וביצעה התאמות וסידורי עבודה לכלל האשכול של ראשון לציון. במקביל ניהלה את המרפאה, תוך התייחסות להיבט המקצועי והאיכותי של עבודת האחות, שמרה על גיבוש הצוות ויכולותיו, ניהלה חובשים ואת אנשי מקצועות הבריאות שגויסו לטובת אתגר הלחימה במחלת הקורונה. היא אחת המנהיגות של המרחב, עובדת בשקט, מקבלת את המטלות ועושה אותן על הצד הטוב ביותר תוך שמירת עקרונות, בטיחות, איכות ומקצוענות – ובשל כך הינה ראויה לקבלת הוקרה על פועלה".

תגובות

תגובות